خانه / اخبار آی تی / CSIRO به دنبال مدیر ارشد امنیت اطلاعات

CSIRO به دنبال مدیر ارشد امنیت اطلاعات

یکی از تاپ‌ترین شرکت‌های تحقیقاتی علم و فن آوری استرالیا به دنبال یک رئیس برای رهبری تیم جدید امنیت سایبری خود می‌باشد، که بتواند از آی پی با ارزش و گرانبهایش حفاظت کند و در عین حال نیز فرهنگ باز بودن و اشتراک گذاری داده را حفظ کند.

شرکت CSIRO به دنبال یک مدیر ارشد امنیت اطلاعات می‌باشد تا مدیریت امنیت تیم اطلاعاتی خود را به وی محول کند.

شخص مورد نظر بایستی تجربه و سابقه‌ی حداقل ۵ سال مدیریت ارشدی در فناوری اطلاعات داشته باشد و و در زمینه امنیت اطللاعات محرمانه نیز سابقه بد و یا مجرمانه‌ای نداشته باشد.

در یکی از تبلیغات برای این شغل این متن دیده می‌شود که : این سمت نیازمند اعتماد و فردی میباشد که توانایی بالای مدیریت ذی‌نفعان و سطح استثنایی از صداقت داشته باشد.

شخص مورد نظر بایستی رهبری فکری و عملی امنیت سایبری تیم را بر عهده داشته و همین طور بتواند حفاظت از دارایی‌ها و پلت فرم‌های علمی ارزشمند شرکت CSIRO را تضمین کند.

این شغل در محیطی منحصر به فرد می‌باشد که در آن فرهنگ باز و مشارکتی علمی و مهندسی جاری بوده و در عین حال بایستی کنترل‌هایی نیز برای دفاع و تامین امنیت ارزشمندترین آی پی های صنعتی استرالیا وجود داشته باشد.

شخص استخدام شده بایستی به مدیر ارشد اطلاعاتی برندن دالتون، گزارش و پاسخ دهد.

این آژانس تحقیقاتی چند سال اخیر سختی را پشت سر گذاشته است، هم از لحاظ نیروی انسانی و هم از لحاظ کاهش کمک‌های مالی از طرف دولت، و از سال ۲۰۱۴ با کاهش صدها شغل مواجه بوده است.

منبع

مطلب پیشنهادی

ورایزون به دنبال کاهش قیمت نهایی یاهو می‌باشد

ظاهرا شرکت ارتباطاتی ورایزون (Verizon) که قرار بود یاهو را در آینده‌ ای نزدیک خریداری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *