خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / ۸نکته و روش استفاده برای Airpodهای اپل

۸نکته و روش استفاده برای Airpodهای اپل

۸نکته و روش استفاده برای Airpodهای اپل

 

Airpodهای اپل بالاخره بعد مدت ها به دست استفاده کننده گان رسید، هر چند که تهیه آن هنوز هم محدود است. اگر آنقدری خوش شانس هستید که در حال حاضر این دستگاه را دارید، یا اگر فقط می خواهید قبل از تهیه یکی از این هدفون های بی سیم، اطلاعاتتان در مورد این ها بیشتر کنید، در اینجا ۸ نکته و روش استفاده از این هدفون ها آورده شده است.

به آیفون متصل کنید

وصل کردن Airpodها ۳ ثانیه بیشتر طول نمی کشد. بدنه شارژ Airpodها را باز کنید و صبر کنید تا گوشی شما آن را پیدا کند، سپس بر روی Connect بزنید و تمام. نگران تکرار شدن این مراحل وقتی که دستگاه اپل خود را reset کردید، نباشید، البته تا زمانی که از حساب کاربری iCloud مشابه بر روی مک بوک یا آیپد خود استفاده می کنید.

به هر چیز دیگری متصل شوید

به دکمه کوچک و نیمه پنهانی که در پشت بدنه شارژ Airpod قرار دارد، توجه کرده اید؟ این دکمه برای استفاده در دستگاه های اندرویدی، و یا هر چیزی که با Apple’s W1 chip کار نکند، می باشد.

میزان شارژ باتری آیفون را چک کنید

شما وقتی که موقع چک کردن وضعیت شارژ باتری Airpodها و بدنه شارژ، برسد، دو گزینه پیش رو دارید.

شما می توانید بدنه شارژ را در کنار آیفون خود باز کنید، که وضعیت باتری را بر روی صفحه خود نشان می دهد، یا می توانید از ویجت باتری در قسمت اطلاعیه ها(Notification) استفاده کنید. به یاد داشته باشید، اگر مدام از آنها استفاده کنید، ویجت باتری فقط شامل Airpodها می شود.

وضعیت باتری را بر روی Apple Watch چک کنید

اگر Apple Wacht دارید، این روش بسیار خوبی است: وقتی از Airpodها استفاده می کنید، Control Center را بر روی Apple watch باز کنید و بر روی دکمه باتری بزنید. به علاوه اینکه وضعیت باتری ساعت را نشان می دهد، شما وضعیت Airpod خود را نیز متوجه می شوید.

نام Airpod را تغییر دهید

برنامه ای برای تنظیمات Airpod وجود ندارد، برای این کار می توانید از تنظیمات بلوتوث استفاده کنید. (Settings > Bluetooth)

بر روی آیکون “i” در کنار نام Airpod بزنید.

Siri را کنار بگذارید

وقتی در حال نگاه کردن تنظیمات Airpod هستید، می توانید عملکرد دوبار ضربه زدن برای پخش/توقف موزیک یا انجام ندادم هیچ کاری، تغییر دهید، به جای آنکه از Siri استفاده کنید.

از  Airpod بر روی مک بوک استفاده کنید

اگر از Airpod برای گوش دادن به تمامی موزیک ها مک بوک استفاده می کنید، شما نیاز دارید که آن را به عنوان دستگاه خروجی صدا انتخاب کنید.

برای این کار، بر روی آیکون اسپیکر (Speaker) در قسمت منو کلیک کنید و Airpodخود را از لیست، انتخاب کنید.

از سوی دیگر، می توانید از آیکون AirPlay در iTunes استفاده کنید تا Airpod ها را برای گوش دادن به موزیک ها انتخاب کنید.

به اشتراک نگذارید

چه اتفاقی می افتد اگر کس دیگری از Airpod های شما استفاده کند؟ پیامی می آید که به آنها اطلاع می دهد که Airpod ها مطعلق به آنها نیست. البته که با زدن بر روی Connect می توانند به Airpod ها متصل شوند ولی نمی توانند بدون اطلاع شما از آنها استفاده کنند.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *