خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / ۶ گوشی برتر در باتری

۶ گوشی برتر در باتری

۶ گوشی برتر در باتری

اگر عمر شارژ باتری بالا برای شما جز اولین نیازها باشد، این لیست برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

معمولا گوشی ها با کار معمولی، یک روز بدون شارژ باقی خواهند ماند. اما اگر کار سنگین با آن انجام می دهید، باید بیشتر از حد معمول آن را شارژ کنید. باتری ها معمولا وقتی زیاد شارژ شوند، مدت زمانی که شارژ هستند، کاهش می یابد.فکر کردن در مورد آنکه باتری گوشی از بین برود، وحشتناک است و ممکن است واقعا اتفاق بیفتد.

اگر در لیست موردهایی که برای گوشی هوشمند خود در نظر دارید، عمر بالای شارژ باتری جز مهم ترین است، این گوشی های آورده شده در این مطلب را بررسی کنید.

Motorola Moto Z Play

با توجه به این که گوشی های سری Moto Z، موتورلا گوشی های ارزان و متوسط هستند، Moto Z Play؛ نه تنها در بین گوشی های Z موتورلا بیهترین عمر شارژ باتری را دارد، بلکه در بین تمامی گوشی های سال ۲۰۱۶ چنین است. ۲۳ ساعت و ۳ دقیقه زمانی است که باتری این گوشی با یکبار شارژ طی می کند، و همین ویژگی به اندازه کافی ارزش این گوشی را بالا برده است.

Huawei Mate 9

صفحه نمایش بزرگ Mate 9، پردازشگر بسیار قدرتمند Kirin 960 octa-core را دارد، همچنین این گوشی دو دوربینه است که می توان با آن عکس های بسیار هنرمندانه گرفت. باتری بسیار قدرتمند ۴۰۰۰ میلی آمپری آن، در طر مدت زمانی که کار کمی کنید و پس از آن، کار خواهد کرد. در آزمایش ما، ۱۸ ساعت و ۳۵ دقیقه را طی کرده است.

Samsung Galaxy S7 ActiveS7 Edge و S7)

ما در این لیست ۶ گوشی را در نظر گرفتیم اما اگر همه گوشی های مدل Galaxy S7 را در نظر بگیرید، ۹ گوشی می شود ( که البته شامل گوشی Galaxy Note 7 نمی شود). گوشی های Galaxy S7 Active ، S7 Edge و S7 به ترتیب بیش از ۲۱، ۱۹ و ۱۶ ساعت عمر باتری آنها می باشد.

OnePlus 3T

این گوشی با قیمت مناسب ۴۳۹ دلار، دارای پردازشگر بسیار قدرتمند Snapdragon 821 و دوربین جلویی واضح تر، نسبت به گوشی OnePlus 3، می باشد. این گوشی همچنین باتری بزرگ تری دارد که ۱۶ ساعت کار می کند. تکنولوژی شارژ گوشی های OnePlus به گونه ای است که با سرعت بسیار زیادی شارژ خواهند شد.

BlackBerry DTEK60

با اینکه این گوشی در زمینه امنیت کمی بزرگنمایی شده است و سنسورهای اثر انگشت آن به صورت متناقضی کار می کنند، اما ویژگی های خوبی نیز دارد. باتری بسیا قدرتمند ( ۱۴ ساعت و ۱۵ دقیقه)، دوربین چشم گیر و پیام دادن راحت، از ویژگی های خوب این گوشی است.

Samsung Galaxy J3

این گوشی باتری قوی و در ضمن قیمت مناسب، کمتر از ۲۰۰ دلار، دارد. اگر قوی ترین گوشی موجود نباشد، اما باتری آن به مدت ۱۵ ساعت و ۴۰ دقیقه کار می کند.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *