خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / ۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر از لمس دکمه های فیزیکی لذت می برید، نگاهی به گوشی هایی با صفحه کلید کورتی بی اندازید.

 

با وجود اینکه صفحه کلید های فیزیکی را کمتر در گوشی های امروزه می بینیم، اما این صفحه کلید های سرسخت همچنان حضور دارند. دلیل خوبی که برای برخی از کاربران وجود دارد این است که هیچ چیزی بهتر از این نیست که با یک صفحه کلید فیزیکی متنی نوشت.

این که آیا کارایی احساس حروف زیر انگشتان است یا احساس رضایت از صدای دکمه ها هنگام تایپ کردن، دلایل بسیاری برای وفاداری به صفحه کلید کورتی وجود دارد. در پایین بهترین دستگاه های پیام رسان را این صفحه کلید ها را دارند، آورده شده است. جای تعجب نیست، بسیاری از این گوشی ها مطعلق به بلک بری (BlackBerry) می باشد.

BlackBerry KeyOne

در امید به حیات دوباره شرکت بلک بری، اخیرا گوشی KeyOne را در کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۱۷، ارائه داده است. این اگر چه که گوشی صفحه کلید مختص خود را دارد، برخی ویژگی های مدرن مانند صفحه نمایش ۴٫۵ اینچی، کلید میانبر که Google Voice Search را باز می کند و یک تب روی صفحه (onscreen tab)، دارد.

BlackBerry Classic

اگر چه صفحه کلید این گوشی از چیزی که ما ترجیح می دهیم، کمی کوچک تر است، این گوشی صفحه کلیدی راحت و دقیقی با طراحی دقیقی دارد که علاقه مندان به بلک بری را راضی نگه می دارد. پشتیبانی از برنامه های اندروید، بقیه افراد را راضی می کند.

LG Xpression 2

اگر چه این گوشی مانند دستگاه های مدرن نمی باشد، اما این گوشی با صفحه کلید کورتی، بسیار ارزان می باشد. با وجود قیمت پایین این گوشی، کیفیت تماس بسیار خوبی دارد.

BlackBerry Passport

اگر چه این گوشی طراحی چهار گوش بدی دارد، ابزارهای نرم افزاری مفیدی مانند BlackBerry Assistant و Blend، پردازشگر سریع Qualcomm Snapdragon 801 دارد. صفحه کلید لمسی آن به تعدا انگشت شماری که حالت جذابی نیز دارد، آمده است.

BlackBerry Q10

این گوشی با مقطعی باریک و صفحه نمایش ۳٫۱ اینچی OLED، در سرتاسر جهان در دسترس است، و مدرنیته و زیبایی براق و درخشنده را با صفحه کلید پرتره بلک بری ادغام کرده است. لبه خمیده و طراحی بافکر آن، حسی و بصری، راحت و راضی کننده است.

منبع

مطلب پیشنهادی

۱۰ نکته برای استفاده از Gboard، صفحه کلید بسیار هوشمند اندرویدی گوگل

۱۰ نکته برای استفاده از Gboard، صفحه کلید بسیار هوشمند اندرویدی گوگل این نکات به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *