خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / ۳ راه برای در دست گرفتن بهتر گوشی

۳ راه برای در دست گرفتن بهتر گوشی

۳ راه برای در دست گرفتن بهتر گوشی

در دست گرفتن گوشی های با صفحه بزرگ در یک دست برای شما مشکل است؟ این تجهیزات می توانند به شما کمک کنند، همچنین از افتادن گوشی ها نیز جلوگیری می کنند.

 

خوشحال از خرید گوشی جدید هستید؟ اگر صفحه این گوشی جدید بزرگ تر از آن چیزی است که قبلا داشته اید، برای شروع برای شما دست گرفتن آن سخت خواهد بود، و همین قضیه خوشحالی شما را کمتر می کند.

در گوشی های کوچک، انگشت شست شما به تمامی گوشه های صفحه گوشی می رسید، بدون هیچ مشکلی. اما در گوشی های ۵ یا ۶ اینچ امروزه، انگشت شست بدون کمک نمی تواند به راحتی به تمامی نقاط صفحه گوشی دست پیدا کند.

تا به حال حداقل ۳ محصول برای در دست گرفتن آسان گوشی ارائه شده است. این محصولات به این شکل هستند که انگشت های شما در قسمتی ثابت می شوند و در نتیجه انگشت شست به طور آزاد بر روی گوشی حرکت می کند. این محصولات از افتادن گوشی نیز جلوگیری می کنند. این ها برای ثابت نگه داشتن گوشی و سلفی گرفتن نیز مناسب می باشند.

Lazy-Hands

Lazy-Hands یک از همین محصولات است که برای هر انگشت جایی تعبیه کرده است و به طور کامل به پشت گوشی چسبیده می شود. (این محصول برای تبلت و ereader نیز مناسب می باشد.) صادقانه این مدل بین محصولاتی که در اینجا معرفی می شود، از همه بدتر ایت، چون نیاز به Velcro برای چسباندن به پشت گوشی دارد.

اگر جای انگشت ها را همیشه پشت گوشی داشته باشید، دیگر گذاشتن آن در جیب کمی سخت می شود، اگر جای انگشتان در از گوشی جدا کنید، یک مستطیل مشکی از Velcro را پشت گوشی خواهید داشت که بسیار زشت است، و همچنین جای انگشت ها را نیز به احتمال زیاد گم می کنید.

Ninja Loop

من طرفدار این مدل هستم، چون مشکل دست گرفتن گوشی را بدون اضافه شدن وزن یا بزرگ شدن گوشی، حل کرده است.

روش استفاده آن به این شکل است که یک سمت آن را در بدنه گوشی قرار می دهید، طرف دیگر را در قسمت پایین دوربین. این ها بستگی به قدرت بدنه گوشی دارد که بتواند فشار وارده بر آن را تحمل کند. دو تا از انگشت های خود را در بین بدنه و این وسیله قرار می دهید و به راحتی از گوشی خود با یک دست استفاده می کنید.

این محصول در رنگ ها و مدل های مختلفی وجود دارد، حتی می توانید طراحی دلخواه خود را سفارش دهید. این وسیله ای کاملا ساده است اما من یک از طرفداران آن هستم.

Spigen Style Ring

در این مدل تصویر بهتر از هر چیزی گویای این محصول می باشد. فقط کافی است که به تصویر نگاه کنید تا متوجه شوید این وسیله چگونه کار می کند. این وسیله بسیار راحت تر و ایمن تر برای دست گرفتن گوشی با یک دست می باشد.

اما این وسیله بیشتر از اینها کاربرد دارد. حلقه این وسیله به دو حلقه تبدیل می شود که می توان از آن مانند پایه استفاده کرد که برای تماشای فیلم بدون دست گرفتن گوشی مناسب می باشد. حتی می توانید با این وسیله گوشی خود را در برخی مواقع که نیاز دارید، آویزان کنید.

با نصب این وسیله، حتی اگر حلقه خوابیده باشد، گوشی شما کاملا صاف نخواهد بود. تنها مشکل این وسیله، قیمت آن است.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *