خانه / متفرقه / ۲۴ پلاگین وردپرس در سال ۲۰۱۷ که باید برای وب سایت های تجاری داشته باشید

۲۴ پلاگین وردپرس در سال ۲۰۱۷ که باید برای وب سایت های تجاری داشته باشید

بسیاری از افراد به دنبال پیشنهادات برای پلاگین ها هستند. داشتن یک سری از ابزار درست می تواند به شما کمک کند تا تجارت و کسب و کار خود را به سطح بالاتر ببرید. در این مقاله ما پلاگین های وردپرسی که در سال ۲۰۱۷ باید حتما نصب کنید را معرفی می کنیم.

 

 • پلاگین OptinMonster

 

پلاگین OptinMonster معروفترین نرم افزار بهبود میزان تبدلی وردپرس است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان بی شمار وب سایت را به مشترکین ایمیلی تبدیل کنید. اگر شما می خواهید که فهرست ایمیل شما افزایش پیدا کند، این پلاگین را باید حتما نصب و استفاده کنید.

 • پلاگین WPForms

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار، اجازه دادن به مشتریان برای ارتباط با شما، باید یکی از اولویت های شما باشد. پلاگین WPForms یکی از مناسب ترین پلاگین ها برای مبتدیان برای ساخت فرم ارتباطی در وردپرس است. این سازنده بکش و بینداز آنلاین فرم ها به شما اجازه می دهد تا به سادگی فرم های ارتباطی، فرم های اشتراک ایمیلی، فرم های سفارش، فرم های پرداخت و سایر انواع فرم های آنلاین تنها با چند کلیک بسازید.

یک نسخه رایگان از این پلاگین نیز وجود دارد که نام آن WPFors Lite version است. البته نوع پولی آن امکانات بیشتری دارد.

 • پلاگین MonsterInsights

 

پلاگین MonsterInsights بهترین پلاگین آنالیز گوگل (Google Analytics) برای وردپرس است. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا وب سایت شما را به Google Analytics متصل کنید، که با این کار شما می توانید درباره بازدید کنندگان وب سایت خود بیشتر بدانید و اطلاعاتی مانند این که بازدیدکندگان شما از کجا آمده اند و چه کاری در وب سایت شما انجام می دهند را برای شما فراهم می کند. شما می توانید با استفاده از این اطلاعات، سایت خود را بهبود ببخشید و درآمد خود را بالاتر ببرید. این پلاگین همچنین یک نسخه رایگان دارد ولی نسخه پولی امکانات بیشتری دارد.

 • پلاگین Constant Contact

 

پلاگین Constant Contact یکی از بهترین سرویس های بازاریابی ایمیلی است. این پلاگین به شما اجازه می دهد که فهرست های ایمیلی بسازید و ایمیل هایی را برای مشترکین خود بفرستید.

این پلاگین یکی از مناسب ترین پلاگین ها برای مبتدیان است که نصب و استفاده سریع و آسانی دارد. این پلاگین ابزار داخلی برای اضافه کردن فرم های ثبت نام دارد و همچنین با نرم افزار هایی مانند OptinMonster بسیار خوب کار می کند.

 • پلاگین Sucuri

 

امنیت تبدیل به یک دغدغه بزرگ برای صاحبان کسب و کار های آنلاین در سال ۲۰۱۷ شده است. اپلیکیشن وب Sucuri و دیوار اتش آن احتمالا یکی از بهترین محافظت هایی است که می توانید برای سایت خود اجرا کنید.

این پلاگین سایت شما را در برابر حملات DDoS، حملات بد افزارها، حملات XSS، حملات هکرها و تقریبا هر نوع از حمله کنترل و محافظت می کند.

اگر در وب سایت خود هیچ دیوار آتشی ندارید، همین امروز یک دیوار آتش نصب کنید.

 • پلاگین BackupBuddy

 

هنگامی که درباره امنیت صحبت می کنیم، هیچ امنیتی بالاتر از داشتن یک سیستم قابل اعتماد پشتیبان گیری نیست.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما نمی توانید قبول کنید که اطلاعات و داده های کسب و کار شما و مشتریان شما در اثر یک خرابی سخت افزار یا یک حمله به سرورهای میزبان سایت شما از بین برود. اولین چیزی که شما باید در تمام سایت های وردپرس خود نصب کنید یک پلاگین پشتیبان گیری است. ما پیشنهاد می کنیم از پلاگین BackupBuddy استفاده کنید چرا که یکی از قابل اعتماد ترین و آسانترین راه ها برای پشتیبان گیری و بازیابی سایت های وردپرس شما تنها با چند کلیک است.

 • پلاگین Yoast SEO

 

پلاگین Yoast SEO که پیش از این به نام WordPress SEO by Yoast شناخته می شد، یکی از شناخته شده ترین پلاگین های وردپرس است. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا سایت وردپرس خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

این پلاگین تنها به شما در تگ های متا کمک نمی کند بلکه به صورت کلی سایت شما را بهبود می بخشد.

 • پلاگین W3 Total Cache

 

سرعت یکی از مهم ترین فاکتور های سئو می باشد. وب سایت های سریع تر در گوگل رتبه بالاتری دارند و این بدین معناست که بازدید کنندگان بیشتری به وب سایت شما می آیند.

این پلاگین به شما اجازه می دهد تا فایل های فشرده شده و کش شده را برای بازدید کنندگان خود فراهم کنید. این کار میزان بار روی سرور شما را کاهش می دهد و وب سایت شما سریع تر می شود.

 • پلاگین MaxCDN

 

عکس ها و سایر مطالب استاتیک در یک وب سایت بیشترین زمان را می گیرند تا بالا بیایند. اگر می خواهید که وب سایت خود را سریع تر کنید، شما باید از CDN استفاده کنید تا فایل های استاتیک خود را بالا بیاورید. این پلاگین قابل اعتماد ترین سرویس CDN است و به راحتی با وردپرس کار می کند.

 • پلاگین Envira Gallery

 

اگر چه شما می توانید به آسانی توسط خود وردپرس و بدون استفاده از یک پلاگین گالری های عکس بسازید، ولی این گالری ها بسیار ساده هستند. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا گالری های تعاملی زیبا در وردپرس بسازید.

شما می توانید گالری های چندین گانه بسازید، آن ها را هر جایی از سایت خود که می خواهید، قرار دهید. با این پلاگین همچنین می توانید آلبوم بسازید یا عکس ها را به صورت popup باز کنید و خیلی کار های دیگر انجام دهید.

 • پلاگین Soliloquy

 

اسلاید سازی در صفحات به صورت landscape وردپرس به شما اجازه می دهد تا به آسانی بسیاری از مطالب و محصولات و اعلامیه ها را به صورت تعاملی جذابی نمایش دهید. این پلاگین بهترین پلاگین اسلاید سازی در وردپرس است. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا به سادگی اسلاید های زیبایی بسازید و آن ها را در هر جایی از سایت وردپرس خود می خواهید، قرار دهید.

 • پلاگین Buffer

 

نگه داشتن دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی نیازمند این است که شما به صورت منظم پست ها را به روز رسانی کنید. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا پست های خود را طوری برنامه ریزی کنید که در کل طول روز منتشر شوند.

این کار به حساب های شبکه های اجتماعی شما کمک می کند تا فعال باقی بمانند در حالی که شما مشغول انجام کارهای دیگری هستید.

 • IFTTT

 

به عنوان صاحب یک کسب و کار هوشمند شما باید بیشترین استفاده را از زمان خود بکنید، اما شما نمی توانید در یک زمان همه جا باشید.

این همان جایی است که IFTTT وارد می شود. این نرم افزار و پلاگین به شما کمک می کند تا کاری کنید که اینترنت کار برای شما انجام دهد.

 • Quick and Easy FAQs

 

هنگامی که یک وب سایت یا محصول جدید را عرضه می کنید، شما احتمالا باید یک بخش سوال های متداول در وردپرس قرار دهید. شما می توانید یک صفحه جدید بسازید و در آن تمام سوال های متداول را بیاورید، اما در بیشتر موارد سوال های متداول با گذشت زمان و رشد محصول شما و همچنین بیشتر شدن تعداد مشتریان، بیشتر می شوند.

با اضافه کردن بخش سوال های متداول شما می توانید به شکل قابل توجهی تعداد مراجعات به پشتیبانی را کاهش دهید و میزان محبوبیت وب سایت خود را بالا ببرید.

 • Insert Headers and Footer

 

در هنگام مدیریت سایت های وردپرس شما ممکن است کاهی اوقات نیاز داشته باشید که کدی را در سربرگ یا پاورقی سایت وردپرس خود اضافه کنید. این بدین معناست شما مجبور شوید که فایل های قالب خود را ویرایش کنید که ممکن است باعث شود قالب وردپرس شما خراب و مشکل دار شود. استفاده از پلاپین Insert Headers and Footer به شما اجازه می دهد تا به آسانی کد را به سایت وردپرس خود بدون ویرایش کردن فایل های قالب خود اضافه کنید.

 • CSS Hero

 

قالب های وردپرس برای ظاهر و نمای بیرونی وب سایت شما از CSS بهره می برند. اگر مشا می خواهید که درقالب خود شخصی سازی انجام دهید شما باید CSS را یاد بگیرید. این کار ممکن است برای یک صاحب کسب و کار زمان بر باشد.

پلاگین CSS Hero یک پلاگین وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا هر قالب وردپرس را بدون نوشتن حتی یک خط کد ویرایش کنید.

 • پلاگین Beaver Builder

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار شما ممکن است دریابید که قرار دادن متفاوت چیزها در صفحه های شما باعث تعامل بیشتر و فروش بیشتر می شود. اما شما چگونه می توانید چنین صفحه هایی بسازید بدون این که لازم باشد کد نویسی یاد بگیرید؟

پلاگین Beaver Builder یک ابزار سازنده صفحه بکش و رها کن برای وردپرس است. این پلاگین بهش ما اجازه می دهد تا به سادگی یک صفحه با استفاده از یک رابط کاربری ساده بسازید.

 • Google Apps for Work

 

اپلیکیشن های گوگل برای کار یا Google Apps for Work یک مجموعه از نرم افزارهای وب مانند ایمیل، docs، spreadsheets و غیره است. این مجموعه که توسط گوگل ساخته شده است، مجموعه قدرتمندی از نرم افزارهای دفتری و اداری هستند که ارزانتر هستند و به سادگی قابل استفاده هستند و دردسری ندارند. مهم تر از همه به شما اجازه می دهند که از نام دامین تجاری خود برای ایمیل ها استفاده کنید.

 • پلاگین Freshbooks

 

پلاگین Freshbooks یک نرم افزار حسابداری در فضای ابری است که مناسب حرفه ای ها، فری لنسرها و آژانس هاست. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا برای مشتریان صورت حساب بفرستید، پرداخت ها را دریافت کنید و عملیات مالی خود را مدیریت کنید.

 • SEMRush

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما نیاز به اطلاعاتی درباره رقیبان خود دارید که در وب سایت خود چه فعالیت هایی انجام می دهند. SEMRush به شما اجازه می دهد تا به کلید واژه هایی که رقیبان شما برای آن رتبه بندی شده اند نگاهی بیاندازید. شما همچنین می توانید کلید واژه هایی که برای آن پول پرداخت کرده اند نیز مانند ترافیک اصلی سایت آنها را ببینید.با این روش شما می توانید مطالب خودتان را بهبود داده و استراتژی بازاریابی خود را سامان ببخشید.

 • All in One Schema.org Rich Snippets

 

این پلاگین یک پلاگین ویژه است که با آن شما می توانید مطالب خود را در موتور های جستجو اضافه کنید و آن ها را برای این موتورها بهتر و دقیق تر توضیح دهید. این اطلاعات اغلب توسط موتورهای جستجو استفاده می شوند تا مطالب شما را به صورت متفاوتی نشان دهند. برای مثال، ارزش گذاری با ستاره زیر فهرست های محصولات، نقشه گذاری هنگامی که کسی به دنبال کسب و کار شما جستجو می کند و از این قبیل کارها. این پلاگین یک رابط کاربری آسان ایجاد کرده است که به راحتی می توانید در پست ها و صفحه های وردپرس از آن استفاده کنید.

 • BrichPress

 

اگر شما به دنبال راهی هستید که در وب سایت کسب و کار شما کاربران بتوانند ملاقات ها را رزرو و برای آن پرداخت کنند، این پلاگین بهترین گزینه است. این پلاگین می تواند یک سیستم کامل رزرو آنلاین در سایت وردپرس شما ایجاد کند.

 • ابزارک Testimonials

این ابزارک به شما اجازه می دهد تا یک قسمت ایجاد کنید تا مشتریان قدیمی در آن جا نظرات خود را درباره محصولات و خدمات شما بنویسند. آدم ها عاشق این هستند که بشنوند دیگران چه نظری درباره کسب و کار شما دارند. این کار به شما کمک می کند تا اعتماد دیگران را جلب کنید و رابطه های پایداری با مشتریان خود بسازید. این ابزارک این ابراز نظر را در وب سایت وردپرس شما بسیار آسان می کند.

 • Slack

 

Slack یک ابزار مدیریت تیمی، ارتباطی تیمی و تولید تیمی است. ما از این ابزار برای ارتباط با تیم خود در مناطق مختلف و اختلاف ساعت های مختلف استفاده می کنیم. Slack از ایمیل کاربردی تر و راحت تر است و با هزاران ابزار دیگر که ما در حال استفاده هستیم سازگار است.

 

منبع

مطلب پیشنهادی

۷ روش برای گرفتن اسکرین شات در ویندوز۱۰

۷ روش برای گرفتن اسکرین شات در ویندوز۱۰ از همه و یا قسمتی از صفحه، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *