خانه / سیستمهای مدیریت محتوا / وردپرس / چگونه پست های وردپرس را به صورت خودکار در لینکداین منتشر کرد

چگونه پست های وردپرس را به صورت خودکار در لینکداین منتشر کرد

آیا می خواهید که پست های وردپرستان به صورت خودکار در لینکداین منتشر شود؟ لینکداین یک شبکه اجتماعی از متخصصین است و قابلیت بسیار بالایی دارد تا افراد زیادی را به سایت وردپرس شما بکشاند. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

 

روش اول: انتشار خودکار پست های وردرس با استفاده از IFTTT

IFTTT مخفف If This Then That است. این یک سرویس وب است که به شما اجازه می دهد تا به سایر حساب های آنلاین متصل شوید و کاری کنید تا برای شما کار کنند.

اولین کاری که باید بکنید این است که یک حساب IFTTT بسازید. به سایتش بروید و در آن جا ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام، IFTTT به شما نشان می دهد که چگونه کار می کند. دستور العمل روی صفحه را دنبال کنید تا به داشبورد IFTTT برسید که چیزی شبیه زیر است:

فرآیندی که توسط IFTTT درست می شود را recipe می نامند. بر روی My Recipes در بالای صفحه کلیک کنید تا اولین recipe خود را بسازید.

این صفحه ای است که در آن تمام recipe های شما نمایش داده می شود. بر روی Create a recipe کلیک کنید تا کار ادامه یابد.

یک recipe از دو قسمت تشکیل شده است. اولین قسمت آن “This” است که به شروع کننده فرآیند اشاره دارد. اما قبل از این که IFTTT بتواند فرآیند را آغاز کند باید به آن بگوییم که این شروع کننده کجا قرار دارد. بر روی this کلیک کنید.

IFTTT تمام کانال هایی که شما می توانید به عنوان آغاز کننده استفاده کنید را نمایش می دهد. باید WordPress را در قسمت جستجو تایپ کنید و آن را به عنوان آغاز کننده انتخاب کنید.

IFTTTT از شما در خواست می کند که به وردپرس شما متصل شود. با کلیک کردن بر روی connect می توانید کار را ادامه دهید. یک پنجره pop up روی صفحه بالا می آید که از شما اطلاعات وردپرس شما را می خواهد.

شما باید مشخصات سایت وردپرس خود را بنویسید، نام کاربری و رمز عبور. بر روی Connect کلیک کنید تا ادامه دهیم.

IFTTT اکنون تلاش می کند تا به وردپرس شما متصل شود. اگر موفقیت آمیز باشد یک پیام موفقیت آمیز بودن برای شما می آید. بر روی Done کلیک کنید تا pop up بسته شود و سپس بر روی Continue to next step کلیک کنید.

حالا IFTTT از شما می پرسد که بین پست های فرآیند آغاز کننده انتخاب کنید. شما می توانید فرآیند آغاز کننده را هر هنگام که هر پست جدیدی در سایت شما قرار داده شد  آغاز کنید یا هنگامی که پستی در یک دسته بندی خاص یا تگ خاص گذاشته شد این فرآیند آغاز شود.

ما از گزینه Any new post در اینجا به عنوان آغاز کننده استفاده می کنیم. بر روی آن کلیک کنید.

IFTTT از شما تایید می خواهد. بر روی Create trigger کلیک کنید تا کار ادامه یابد.

در مرحله بعد باید پایان دهنده فرایند را مشخص کنید. بر روی that کلیک کنید تا عملی که هنگام انتشار یک پست جدید در وبلاگ وردپرس باید انجام شود را مشخص کنید.

باید از بین کانال های موجود یک کانال برای عمل خود را انتخاب کنید. لینکداین را جستجو و انتخاب کنید.

IFTTT اکنون می خواهد تا به لینکداین شما متصل شود. با کلیک بر روی connect یک popup بالا می آید که سایت لینکداین را بالا می آورد. مشخصات لینکداین خود را وارد کنید و سپس بر روی Ok, I’ll allow it کلیک کنید.

IFTTT یک پیام موفقیت آمیز به شما می دهد. بر روی Done  کلیک کنید تا popup را بسته شود و سپس بر روی continue to next step کلیک کنید.

شما باید اکنون عمل مورد نظر را انتخاب کنید. شما می توانید گزینه انتشار به عنوان به روز رسانی در پروفایل لینکداین یا انتشار لینک را انتخاب کنید.

بر روی Share an update بر روی پروفایل لینکداین کلیک کنید تا کار ادامه یابد.

IFTTT از شما می خواهد تا قسمت های تراکنش را انتخاب کنید. به صورت خودکار این تراکنش عنوان پست و URL پست را در قسمت انتشار پست لینکداین قرار می دهد.

بر روی Create Action کلیک کنید تا recipe شما تکمیل شود.

IFTTT به شما یک خلاصه از recipe نشان می دهد. باید بر روی Creat Recipe کلیک کنید تا recipe فعال شود.

همین. اینک recipe شما فعال است و به صورت خودکار سایت وردپرس شما را کنترل می کند تا پست های جدید را ببیند و آنها به عنوان یک استتوس جدید در پروفایل لینکداین شما قرار دهد.

هنگام انتشار پست، لینکداین به صورت خودکار از عکس اصلی پست شما به عنوان تصویر انتخابی استفاده می کند.

شما همیشه می توانید به این recipe سر بزنید با رفتن به صفحه my recipe. شما همچنین می توانید هر زمانی که می خواهید این recipe را ویرایش، متوقف داثم یا موقت کنید.

روش دوم: انتشار خودکار پستهای وردپرس در لیتکداین توسط پلاگین

شما به راحتی می توانید پست های وردپرس خود را با استفاده از یک پلاگین در پروفایل لینکداین منتشر کنید. در ابتدا پلاگین LinkedIn Auto Publish نصب و فعال سازی کنید. بعد از فعال سازی، پلاگین یک گزینه LinkedIn Auto Publish را به منوی ادمین وردپرس اضافه می کند. با کلیک بر روی آن به صفحه تنظیمات پلاگین می روید.

صفحه تنظیمات به شما دو URL نشان می دهد که یکی برای سایت شماست و دیگری یک لینک برای ساخت یک اپلیکیشن جدید لینکداین است. برای این پلاگین شما باید یک اپلیکیشن لینکداین بسازید تا client و کدهای secret API آن را دریافت کنید.

به وب سایت Linkedln Developer بروید و بر روی create Application کلیک کنید.

یک فرم برای ساخت یک اپلیکیشن جدید برای شما بالا می آید. باید نام شرکت، نام اپلیکیشن و یک توضیح برای آن در این فرم بنویسید.

همچنین باید یک لوگو برای این اپلیکیشن قرار دهید. شما می توانید از لوگوی سایتتان یا هر عکس دیگری برای این موضوع استفاده کنید. این عکس باید به صورت مربع باشد و طول و عرضش با هم برابر باشد.

در پایان باید آدرس وب سایت خود، ایمیل تجاری و یک شماره تلفن را در آن قرار دهید. قسمت شرایط و قوانین را بخوانید و بر روی Submit کلیک کنید.

اکنون لینکداین اپلیکیشن شما را می سازد و شما را به داشبورد اپلیکیشن می برد. در اینجا شما می توانید Client ID و Client secret keys را در آنجا پیدا کنید.

شما باید یک URL صحیح و درست را در داشبورد اپلیکیشن قرار دهید.

پایین بیایید و در آنجا قسمت OAuth 2.0 Authorized Redirect URLs را بیابید. دومین لینکی که در صفحه تنطیمات پلاگین دیده بودید را در اینجا قرار دهید و بر روی Add کلیک کنید.

فراموش نکنید که بر روی Update کلیک کنید تا تنظیمات اپلیکیشن ذخیره شود.

حال Client ID و Client Secret keys را از صفحه اپلیکیشن کپی کرده و در صفحه تنظیمات پلاگین قرار دهید. بعد از آن بر روی save کلیک کنید تا تنظیمات پلاگین ذخیره شود.

سایت وردپرس شما اکنون آماده است تا به لینکداین متصل شود. بر روی Authorize که در بالای صفحه تنظیمات پلاگین است کلیک کنید.

این کار شما را به سایت لینکداین می برد که در آنجا از شما خواسته می شود تا اجازه دسترسی این اپلیکیشن که پیش تر ساخته اید را بدهید.

مشخصات لینکداین خود را وارد کنید و بر روی Allow access کلیک کنید. لینکداین حالا شما را به صفحه تنظیمات پلاگین وردپرس باز می گرداند که در آن جا یک پیغام موفقیت آمیز برای شما می آید. دکمه authorize اکنون تبدیل به reauthorize شده است.

تمام! اکنون پلاگین LinkedIn Auto Publish به صورت خودکار پست های وردپرس شما را در پروفایل لینکداین منتشر می کند.

شما همچنین می توانید یک قسمت جدید زیر صفحه ویرایش پست ببینید. شما می توانید تنظیمات به اشتراک گذاری را برای هر پست از طریق این قسمت تغییر یا غیر فعال کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی

چگونه مهلت نظر دادن در وردپرس را برای بعضی پست ها تغییر دهیم

یکی از راه حل هایی که اغلب اوقات برای کاهش میزان نظرات اسپم پیشنهاد می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *