خانه / سیستمهای مدیریت محتوا / وردپرس / چگونه پست های وردپرس را برای شبکه های اجتماعی با BufferApp برنامه ریزی کنیم

چگونه پست های وردپرس را برای شبکه های اجتماعی با BufferApp برنامه ریزی کنیم

شبکه های اجتماعی یک منبع مهم برای ترافیک و بازدید بسیاری از وب سایت هاست. شبکه های اجتماعی به طور کامل و گسترده ای در وردپرس مورد استفاده قرار می گیرند. اگر بخواهید یک دگمه توییتر، گوگل پلاس یا فیسبوک را به وب سایت خود اضافه کنید، این کار کاملا قابل انجام و راحت است. یکی از کارهای خوب و مفید انتشار برنامه ریزی شده پست ها در شبکه های اجتماعی است. اولین اسمی که برای این کار به ذهن می رسد BufferApp است چرا که سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارد. در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از BufferApp پست های وردپرس خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

BufferApp چیست؟

BufferApp یک سرویس برنامه ریزی بر اساس وب است که به شما اجازه می دهد تا در شبکه های اجتماعی مختلف پست بگذارید. به قول خودشان، BufferApp یک راه هوشمندانه تر برای اشتراک چیزها است. این سرویس به شما اجازه می دهد تا حساب های فیسبوک، توییتر، و لینکداین خود را در یک حساب BufferApp یکی کنید. شما می توانید از یک داشبورد برای انتشار مطالب و چیز های خود در تمام شبکه های اجتماعی استفاده کنید. این سرویس همچنین آمار، برنامه ریزی آسان پست ها و کوتاه کردن URL ها را ارائه می دهد. BufferApp همچنین به شما اجازه می دهد تا در سرویس خود اعضای گروه خود را نیز اضافه کنید که برای تقسیم فعالیت های شبکه های اجتماعی بسیار مفید است.

 

تنظیم وردپرس برای Buffer

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب Buffer ایجاد کنید. به وب سایت BufferApp رفته و ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از حساب های توییتر، فیسبوک و یا لینکداین خود ثبت نام را انجام دهید. بعد از این که ثبت نام را انجام دادید به داشبورد Buffer می روید.

حالا که یک حساب Buffer ایجاد کرده اید کار بعدی این است که حساب وردپرس خود را به حساب Buffer متصل کنید. برای انجام این کار،  پلاگین WP to Buffer را در سایت خود نصب و فعال کنید. بعد از فعال سازی پلاگین به صفحه Settings » Buffer بروید.

به منظور اتصال سایت وردپرس خود به حساب Buffer خود، شما باید یک اپلیکیشن Buffer بسازید. این پلاگین به شما یک لینک برای ساخت یک اپلیکیشن نشان می دهد. زیر لینک این پلاگین به شما یک URL بازگشتی نشان می دهد که شما باید آن را کپی کنید چرا که در مرحله بعدی به آن احتیاج دارید. بر روی لینک Registering an Application کلیک کنید که شما را به وب سایت توسعه دهنده اپلیکیشن Buffer هدایت می کند.

یک نام و توضیح برای اپلیکیشن خود انتخاب کنید به طور مثال می توانید از عنوان وب سایت خود و توضیحات آن استفاده کنید. در قسمت وب سایت، URL وب سایت خود را قرار دهید. در قسمت URL بازگشتی، URL ی که توسط پلاگین WP to Buffer مهیا شده است را قرار دهید. بعد از پر کردن قسمت های مورد نیاز، دکمه ساخت اپلیکیشن را کلیک کنید. Buffer حالا برای شما یک ایمیل می فرستد که در آن لینک رمز دسترسی قرار دارد. با کلیک بر روی آن لینک شما به سایت Buffer باز گردانده می شودین که در آن جا می توانید Client ID و رمز دسترسی خود را ببینید. این شناسه و رمز را کپی کنید و آن ها را در صفحه تنظیمات پلاگین WP to Buffer قرار دهید.

تمام! حالا وب سایت وردپرس شما به Buffer App متصل شده است.

برنامه ریزی و یا انتشار پست ها در شبکه های اجتماعی به وسیله Buffer

برای این که پست ها به صورت خودکار، هنگامی که منتشر می شوند به اشتراک گذاشته شوند، باید به صفحه تنظیمات پلاگین WP to Buffer بروید و بر روی تب پست ها (Posts) کلیک کنید. شما می توانید با استفاده از سرویس Buffer پست های خود را هنگامی که آن ها منتشر می شوند یا به روز رسانی می شوند، به صورت خودکار به اشتراک بگذارید. گزینه On Publish را انتخاب کنید و حساب های شبکه های اجتماعی خود را که می خواهید در آن ها پست ها به اشتراک گذاشته شود، انتخاب کنید. بعد از آن این تغییرات را ذخیره کنید.

اگر شما برنامه ریزی با Buffer را فعال نکرده باشید، پست های وردپرس شما در شبکه های اجتماعی به محض این که شما دکمه انتشار را فشار دهید، به اشتراک گذاشته خواهند شد.

برای فعال سازی برنامه ریزی، به داشبورد BufferApp بروید و بر روی تب Scheduling یا برنامه ریزی کلیک کنید. شما می توانید یک منطقه زمانی و زمان های مختلف برای اشتراک پست های خود را در آن جا انتخاب کنید.

منبع

مطلب پیشنهادی

چگونه مهلت نظر دادن در وردپرس را برای بعضی پست ها تغییر دهیم

یکی از راه حل هایی که اغلب اوقات برای کاهش میزان نظرات اسپم پیشنهاد می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *