خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / چگونه در اینستاگرام چندین عکس (Multiple Photos) باهم آپلود کنیم

چگونه در اینستاگرام چندین عکس (Multiple Photos) باهم آپلود کنیم

چگونه در اینستاگرام چندین عکس (Multiple Photos) باهم آپلود کنیم

در اینجا نحوه آپلود و به اشتراک گذاری بیش از یک عکس یا ویدئو در یک پست آورده شده است.

 

در آچدیت جدید اینستاگرام، می توانید ۱۰ عکس و فیلم را به یک باره در غالب یک پست، آپلود کنید.

نگران سردرگمی دنبال کنندگان (Follower) خود با تعداد بسیار زیاد عکس های خود نباشید. این ویژگی مانند Story می باشد. تعداد زیاد عکس های و فیلم ها در یک پست ادغام می شوند. اولین تصویر در قسمت فید شما نمایش داده می شود و نقطه های آبی در پایین عکس به دنبال کنندگان شما نشان می دهد که عکس های بیشتری وجود دارند و با کشیدن انگشت خود بر روی تصویر می توانید آن ها را نیز ببینید.

کذاشتن تصاویر و فیلم های multiple بسیار آسان است:

  • در صفحه اصلی بر روی آیکون مثبت (+) در پایین صفحه کلیک کنید.
  • بر روی اولین تصویری که می خواهید بزنید.
  • بر روی آیکون Select multiple در قسمت پایین، سمت راست تصویر، بزنید.
  • بر روی تصاویری که می خواهید اضافه کنید بزنید و برای آنکه هر کسی از حالت انتخاب در بیاید، یک بار دیگر بر روی آن بزنید. اگر ترتیبی که عکس ها دارند را دوست ندارید، بر روی هر عکس دست خود را نگه دارید و آن را جا به جا کنید.
  • بر روی Next در بالای صفحه بزنید تا عکس های خود را طبق معمول ادیت کنید. هم این گزینه وجود دارد که هر عکس را به صورت تکی ادیت کنید و این گزینه که فیلتر مشابهی را برای همه عکس ها در نظر بگیرید. اگر می خواهید فیلتر مشابهی را برای همه تصاویر در نظر بگیرید، فقط فیلتر مربوطه را انتخاب کنید، بدون آنکه عکسی را انتخاب کرده باشید. اگر می خوتهید هر عکس را به صورت تکی، ادیت کنید، فقط بر روی یکی از آنها بزنید، آن را ادیت کنید و بر روی Done بزنید. برای عکس های بعدی نیز همین کار را تکرار کنید.
  • وقتی ادیت کردن تمام شد، بر روی Next بزنید و توضیح و نوشته ای را بنویسید. متاسفانه تمامی عکس ها با هم یک توضیح خواهند داشت.
  • وقتی تمام شد بر روی Share بزنید.

در قسمت grid پروفایل تان، دنبال کنندگان تان، یک آیکون در کناره سمت راست قسمت بالایی عکس، می بینند، که با این آیکون متوجه می شوند این پست شامل چندین عکس و فیلم است. فقط کافی است آن را باز کنند و ورق بزنند تا عکس ها و فیلم های دیگر را ببینند.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *