خانه / سیستمهای مدیریت محتوا / وردپرس / چگونه به وسیله پلاگین OptinMonster مشترکین ایمیلی خود را تا ۶۰۰ درصد افزایش دهیم

چگونه به وسیله پلاگین OptinMonster مشترکین ایمیلی خود را تا ۶۰۰ درصد افزایش دهیم

هر کسی که یک وبلاگ موفق یا یک حضور آنلاین موفق دارد با این موضوع موافق است که ساختن یک فهرست ایمیلی بسیار مهم است. در طی سال های زیادی ما روش های مختلفی را برای به دست آوردن مشترکین ایمیلی بیشتر امتحان کردیم. بعد از امتحان چندین پلاگین برتر وردپرس، به این فکر افتادیم که خودمان یک راه حل مناسب برای این کار پیدا کنیم. در این مقاله ب شما نشان می دهیم که چگونه مشترکین ایمیلی خود را با استفاده از پلاگین OptinMonster تا ۶۰۰ درصد در طی زمان کمتر از یک ماه افزایش دهید.

بعضی از شما ممکن است فکر کنید ۶۰۰ درصد رشد به این معناست که ما تا پیش از این کار مشترکین زیادی نداشته ایم. این درست نیست. برای مثال در سایت ما پیش از انجام این روش روزانه ۷۰ الی ۸۰ مشترک جدید به اشتراک ایمیلی می پیوست که از طریق فرم های کناری، فرم های ارتباط و سایر فرم ها و پانل ها این مشترکین جذب می شدند. با انجام یک تغییر در سایت ما قادر شدیم تا میزان ثبت نام برای اشتراک ایمیلی وب سایت خود را تا ۴۴۵ تا ۴۷۰ مشترک در روز بالا ببریم. این یک رشد ۶۰۰ درصدی نسبت به میزانی بود که قبلا در سایت مشترک می شدند.

می خواهید بدانید چه تغییر کرد؟ ما شروع به استفاده از پلاگین OptinMonster کردیم.

OptinMonster چیست؟

OptinMonster یک پلاگین برتر برای وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا به سادگی فرم های optin به شدت موثر در وب سایت خود بسازید و استفاده کنید. این پلاگین با بسیاری از سرویس های ایمیلی کار می کند و ویژگی ها و امکانات زیادی دارد مانند هدف گذاری سطح صفحه، تست جداسازی A/B و فناوری قصد خروج.

با استفاده از OptinMonster ما قادر شدیم که یک popup هوشمند سبک برای قصد خروج بسازیم.

صبر کنید! مگر همه popup ها بد نیستند؟ بله بیشتر popup ها بد و به دردنخور هستند چرا که درست ساخته نشده اند.

یک popup هوشمند سبک چیست؟

یک popup معمولی در یک پنجره جداگانه باز می شود (معمولا هنگامی که شما روی یک سایت هستید وقتی که بر روی صفحه کلیک می کنید ظاهر می شوند). این popup ها به شدت آزار دهنده هستند. یک عده دیگر از popup های سبک هستند که احتمالا شما در بسیاری از وبلاگ ها دیده اید. این popup ها باکس هایی هستند که هنگامی که از یک وب سایت دیدن می کنید در همان پنجره باز می شوند. این popup ها به بدی نوع قبلی نیست اما می تواند باعث آزار و اذیت بسیاری از مخاطبان شود. نوع دیگری وجود دارد که به آن popup هوشمند سبک گفته می شود.

Popup هوشمند سبک یک پیام هدف گذاری شده است که در یک صفحه خاص، هنگامی که یک مخاطب در حال خروج است ظاهر می شود.

چگونه است که این popup آزار دهنده نیست؟

ما آزمایش هایی انجام دادیم تا ببینیم که این popup چگونه بر مخاطبان تاثیر می گذارد و ایا از مخاطبان شکایتی دریافت می کنیم یا خیر.

اولین چیزی که ما فهمیدیم که میزان رجوع به صفحه هایی که popup داشتند با صفحه هایی که نداشتند یکی بود. دومین موضوع این است که با تعداد مطلق صفر عدد شکایت مواجه شدیم. آخرین نکته که مهمترین نکته شاید باشد این است که تعداد مشترکین ایمیلی سایت ما از طریق این popup که در خروج ظاهر می شد فوق العاده بود.

جادوی قصد خروج

دلیل کلیدی که پشت نتایج این پدیده هستند، قصد خروج است. چرا؟ زیرا مخاطبانی که در حال خروج از وب سایت شما هستند به هر صورت وب سایت شما را ترک می کنند. با استفاده از فناوری قصد خروج ما قادر شدیم که بازدید کنندگانی که در حال خروج هستند را تبدیل به مشترکان ایمیلی کنیم.

فناوری قصد خروج OptinMonster حرکت و سرعت ماوس مخاطبان را در حین این که آن ها وب سایت شما را مرور می کنند، دنبال می کند. این به پلاگین اجازه می دهد که زمان دقیقی که مخاطب قصد خروج دارد را تشخیص دهد و آن ها را با یک کمپین هدف گذاری شده مخاطب قرار می دهند.

بر خلاف سایر popup های آزاردهنده خروجی، این popup از خروج کاربر جلوگیری نمی کند. آن ها می توانند پنجره را همانطور که قبلا می بستند، ببندند. اما چیزی که این popup ب شما می دهد یک فضای جدید است تا بازدید کننده شاید کمی صبوری کند و تبدیل به یک مشترک شود.

بیشتر بازدید کنندگان وب سایت شما را بدون مشترک شدن حتی وقتی که مطلب را دوست دارند ترک می کنند. چرا؟ زیرا آن ها شاید توجه کافی و تمرکز به اندازه ای را ندارند و هیچ سیستم انجام عملی در بیشتر صفحه ها وجود ندارد. همچنین ممکن است به علت همین توجه کم آن ها شاید هیچ گاه به وب سایت شما باز نگردند.

حال اگر شما کار اشتراک را برای آن ها آسان کنید و یک یادآوری آرام برای آن ها فراهم کنید، آن ها احتمال بیشتری دارد که مشترک شوند. اگر شما یک هدیه رایگان هم پیشنهاد دهید، حتی اوضاع بهتر نیز می شود.

چگونه از OptinMonster استفاده کنیم تا بیشترین مزایا را از آن بگیریم

شما احتمالا به این فکر می کنید که نصب آن یک فرآیند پیچیده باشد. خب این طور نیست. نصب زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه برای انجام تمام کارها نیاز است. اولین کاری باید انجام دهید دریافت OptinMonster است. این پلاگین یک پلاگین تجاری است که سه سطح مختلف دارد. فناوری قصد خروج که ما در بالا به آن اشاره کردیم در سطح Pro وجود دارد. این سطح یک گارانتی ۱۴ روزه بازگشت پول دارد، بنابراین شما می توانید از این محصول استفاده کنید و ببینید آیا مشترکین ایمیلی شما را افزایش می دهد یا خیر. اگر افزایش نداد شما به راحتی می توانید پول خود را پس بگیرید.

بعد از این که پلاگین را دریافت کردید، آن را نصب و فعال کنید. فرآیند مانند هر پلاگین دیگری است. کار بعدی که باید انجام دهید ارتباط با سرویس بازار یابی ایمیلی مانند Aweber، MailChimp و غیره ای که دارید است. اگرچه فرآیند بسیار ساده است اما اسنادی برای آن نیز در دسترس است. در زیر چگونگی صفحه را می بینید:

در صفحه نصب باید مطمئن شویم که گزینه double-optin را انتخاب کنیم تا با قوانین MailChimp سازگار باشد. ما همچنین باید زمان کوکی را روی ۳۰ روز قرار دهیم تا هنگامی که کاربر صفحه را بست تا سی روز دیگر آن را نبیند. آخرین نکته و مهمترین نکته این است که باید گزینه قصد خروج را فعال کنیم. بله این فناوری قدرتمند فقط یک تیک نیاز دارد تا فعال شود.

سپس ما از قالب Case Study استفاده می کنیم که با OptinMonster بالا می آید. آن ها را انتخاب کنید و بر روی گزینه Open Design Customizer کلیک کنید.

شخصی ساز کننده طراحی یا Design Cusomizer دقیقا مانند شخصی ساز کننده قالب وردپرس کار می کند. از این شخصی ساز کننده استفاده کنید تا optin خود را شخصی کنید. در زیر یک پیش نمایش از چگونگی optin نمایش داده شده است:

در پایان ما آن را برای یک پست تکی در سایت فعال کردیم.

نتایج

بنابراین این نصب ۱۰ دقیقه ای باعث اضافه شدن نزدیک به ۳۲۰۰ مشترک جدید در یک هفته می شود. آمار زیر را ببینید:

نکته: Optin ها در تمام سایت اجرا نمی شود. این ها فقط در پست های تکی اجرا می شود.

این پلاگین بر روی ساخت سیستم های مرتبط با صفحات خاص، دسته بندی ها و نوع پست های خاص کار می کند تا بتوان فهرست ایمیلی ویژه تری بسازد.

نتیجه گیری نهایی

بله ما هم مانند همه افراد از popup ها بدمان می آید اما این popup متفاوت است. هنگامی که شما این سیستم هدف گذاری شده ای می سازد و به کاربران چیزی که می خواهند را می دهد و آن ها خیلی خوشحال مشترک می شوند. اطلاعات و داده های بالا این موضوع را نشان می دهد.

ما بازدید کننده بیشتر یا تبلیغات خاصی برای سایت ایجاد نکردیم. ما به سادگی با استفاده از OptinMonster بازدید کنندگان غافل و بی توجه را به مشترک تبدیل کرده ایم.

 

منبع

مطلب پیشنهادی

چگونه مهلت نظر دادن در وردپرس را برای بعضی پست ها تغییر دهیم

یکی از راه حل هایی که اغلب اوقات برای کاهش میزان نظرات اسپم پیشنهاد می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *