خانه / متفرقه / ویژگی جدید اینستاگرام، آن را بیشتر شبیه Pinterest کرده است

ویژگی جدید اینستاگرام، آن را بیشتر شبیه Pinterest کرده است

ویژگی جدید اینستاگرام، آن را بیشتر شبیه Pinterest کرده است

اکنون دیگر می توانید عکس ها و فیلم های مورد علاقه تان را نشانه(bookmark) بگذارید تا بعدا به سراغشان بیایید.

 

آیا تا به حال عکس مضحکی در feed اینستاگرام برخی افرار دیده اید، و فقط وقتی  چند ساعت بعد که می خواهید آن را به دوستتان نشان دهید، گم می شود؟ که به زودی می تواند یک چیزی از گذشته باشد. ویژگی اینستاگرام نسخه جدید به شما اجازه bookmark کردن عکس ها و فیلم های مورد علاقه تان را خواهد داد و آنها را در یک فولدری از تمامی پست هایی که ذخیره کرده اید، اضافه می کند- که پیدا کردن آنها در بعد را آسان تر می کند. این کمی شباهت به Pinterest دارد، که ویژگی مشابهی مانند قسمت برنامه bookmark کردن، دارد.

این ویژگی اخیر اینساگرام از دیگر شبکه های اجتماعی گرفته شده است. ویژگی Stories، که آگوست اجرا شد، به شما اجازه نشان دادن ویترینی عکس ها و فیلم ها تا ۲۴ ساعت را می دهد، که شباهت زیادی به Snapchat Stories دارد.

با الهام گرفتن از Facebook Live و Twitter Periscope، اینستاگرام ابزار جدیدی را ارائه می دهد که به شما اجازه نمایش زنده به تمامی دنبال کنندگان تان را می دهد.

برای ذخیره کردن این فیلم ها و ویدئو ها:

  • وقتی پست مورد نظرتان را پیدا کردید، به دنبال آیکون bookmark در سمت راست پایین پست بگردید، سپس بر روی آیکون بزنید تا ذخیره شود.
  • با زدن بر روی آیکون پروفایل (Profile) در سمت راست پایین برنامه، و سپس انخاب آیکون bookmark، پست هایی که ذخیره کرده اید را ببینید.

هر کسی با اینستاگرام نسخه ۱۰٫۲ آپدیت شده بر روی iOS یا اندروید، می تواند از هم اکنون عکس ها و فیلم های مورد علاقه اش را ذخیره کند. نگران نباشید، هیچ کس نمی تواند پست هایی را که ذخیره کرده اید را ببیند.

منبع

مطلب پیشنهادی

چگونه فونت های وب گوگل را با یک راه درست به قالب های وردپرس اضافه کرد

فونت های گوگل یک منبع فوق العاده و عالی رایگان برای طراحان وب است. در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *