خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / سه برنامه جایگزین فیسبوک برای اندروید و iOS

سه برنامه جایگزین فیسبوک برای اندروید و iOS

سه برنامه جایگزین فیسبوک برای اندروید و iOS

شما نیازی نیست که حتما از برنامه فیسبوک برای آنکه در رسانه اجتماعی باشید، استفاده کنید.

 

فیسبوک برنامه رسمی برای خود دارد، به علاوه ۱۷ برنامه رسمی دیگر شامل برنامه مسنجر، اما بهترین برنامه فیسبوک برای شما نخواهد بود.

برنامه های جایگزین فیسبوک مانند Friendly و Swipe برای فیسبوک ،می توانند کارهایی که شما همیشه می خواهید انجام دهید را، برای شما به ارائه دهند؛ آنها از داده ها و باتری گوشی شما به صورت حداقل استفاده می کنند، به شما حریم خصوصی بیشتری می دهد و فیسبوک و مسنجر فیسبوک را در یک برنامه خلاصه کرده اند.

Friendly

اگر می خواهید بین برنامه های فیسبوک و مسنجر آن مدام سرگردان نباشید، باید برنامه Friendly را حتما امتحان کنید (هم اندروید و هم iOS). این برنامه نه تنها فیسبوک و مسنجر فیسبوک را یکی کرده است بلکه جستجوی بسیار قوی از کارهایی که در فیسبوک انجام داده اید، نیز ارائه می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا newsfeed (اخبار) را به طور دلخواه مرتب کنید (براساس تاریخ، محبوبیت یا اینکه مربوط به دوستان نزدیک باشد) و feed خود را به وسیله هایلایت کردن یا پنهان کردن برخی کلمات کلیدی خاص، فیلتر کنید.

در Friendly می توانید رنگ ها، اندازه فونت را مشخص کنید، همچنین می توانید رمزعبور یا قفل Touch ID برای امنیت بیشتر معین کنید. اگر به دنبال این هستید که در زمان و داده ها صرفه جویی کنید، می توانید “مسدود کردن تصاویر” در برنامه را روشن کنید تا تنها نوشته ها برای شما ظاهر شوند.

Puffin  مختص فیسبوک

Puffin مختص فیسبوک (اندروید و iOS) برنامه ای رایگان است که توسط توسعه دهندگان برنامه مرورگر Puffin ساخته شده است. Puffin مختص فیسبوک از فناوری رندر کردن به صورت Cloud، به منظور انجام کارها در فیسبوک به صورت سریع، استفاده می کند، این برنامه حتی داده های ماهانه که ذخیره می کنید را دنبال می کند.

Puffin مختص فیسبوک،یک پوشش وب است که به معنا آن است که در واقع یک برنامه مرورگر است که فقط برای سایت فیسبوک در موبایل ساخته شده است. این برنامه ویژگی های همان مرورگر موبایلی فیسبوک را ارائه می دهد به انضمام آن که دارای مسنجر فیسبوک می باشد.

Swipe  مختص فیسبوک

در Swipe  مختص فیسبوک کارها بیشتر به صورت دلخواه انجام می شوند.

مانند Puffin، Swipe  مختص فیسبوک نیز یک برنامه سبک پوشش دهنده وب است، بنابراین ترفندهای بصری و رنگ بندی ها، بستگی به نسخه فیسبوکی دارد که بر روی گوشی از آن استفاده می کنید. شما می توانید تایم لاین خود را مرور ، پروفایل خود را ویرایش ، درخواست های دوستی را قبول و تصاویر را مسدود کنید تا در داده ها صرفه جویی کرده باشید، این برنامه همچنین گزینه های امنیتی بسیار مانند  PIN یا قفل با اثرانگشت را ارائه می دهد. این برنامه مسنجر فیسبوک را نیز به همراه دارد.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *