خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / تبلت هایی با عمر بالای شارژ باتری

تبلت هایی با عمر بالای شارژ باتری

تبلت هایی با عمر بالای شارژ باتری

 

عمر شارژ باتری یکی از ویژگی هایی است که بر روی همه دیگر جوانب عملکردهای تبلت تاثیر به سزایی می گذارد. بگذارید واقع بین باشیم: اگر شارژ باتری تمام شود، دیگر نمی توانید کاری با تبلت انجام دهید.

در اینجا لیستی از تبلت هایی با عمر بالای شارژ باتری تهیه شده است که توسط لابراتوار CNET آزمایش شده اند. قبل از انجام آزمایش، تبلت را بر روی حالت پرواز قرار دادیم و شدت نور را به ۱۵۰ candelas بر متر مربع پایین آوردیم. سپس نسخه ۷۲۰p فیلم “Toy Story 3” را با آن پخش کردیم و منتظر ماندیم تا زمانی که شارژ باتری تبلت خالی شود.

همه ی تبلت هایی که در این لیست آمده اند را پیشنهاد نمی کنم که بخرید، حداقل بدون هیچ آگاهی، اما حداقل حداقل آن این است که برای تماشای راحت برخی برنامه ها، مناسب می باشند.

Apple iPad Pro 9.7

به دلایل خوبی تبلت اپل یکی از رایج ترین ها است. iPad Pro 9.7 ترکیب قدرت ۱۳-inch iPad Pro با صفحه نازک و طراحی زیبای iPad Air 2 ،است. متوسط عمر شارژ باتری ۱۲٫۴ ساعت، باعث شده است که Apple iPad Pro 9.7 بدون شک یکی از بهترین ها در کارایی، ویژگی ها و طراحی باشد.

Google Pixel C

تبلت Google Pixel C، iPad ئی در دنیای اندروید است. این تبلت کاملا محکم شاخته شده است و یک صفحه کلید مغناطیسی که محکم به آن وصل شده است را ارائه داده است. متوسط عمر شارژ باتری این تبلت در آزمایش ما، ۱۲٫۶ ساعت است، که آن را به تبلتی مناسب برای کار یا بازی، تبدیل کرده است.

Lenovo Yoga Tab 3

این تبلت به خاطر طراحی نوآورانه اش بسیار خوب می باشد. یکی از مزیت های پنهان این ساختار، باتری بزرگی است که در پشت استوانه بزرگ، پنهان شده است. این تبلت کمی سنگین است، اما طراحی ارگونومیک آن، آن را کاربری کرده است. میزان عمر شارژ باتری این تبلت ۱۳٫۸ ساعت می باشد.

Samsung Galaxy Tab S2

زیاد بودن عمر شارژ باتری زمانی مشخص می شود که محو تماشای قسمت حساس Netflix هستید. تبلت ها بسیار کمی وجود دارند که از  Samsung Galaxy Tab S2 ،برای این کار، بهتر هستند. نه تنها تبلت باریک و حیرت آوری است که در دو سایز به بازار آمده است، صفحه با کیفیت عالی و عمر بالای شارژ باتری نیز دارد. مدل ۸ اینچی این تبدلت ۱۳٫۲ ساعت، عمر شارژ باتری دارد، درحالیکه مدل ۹٫۷ اینچی آن ۱۲ ساعت عمر شارژ باتری دارد.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *