خانه / سیستمهای مدیریت محتوا / وردپرس / بهترین پلاگین های مدیریت و کنترل تبلیغات برای وردپرس کدام هستند؟

بهترین پلاگین های مدیریت و کنترل تبلیغات برای وردپرس کدام هستند؟

مدل درآمد میلیون ها وب سایت بر پایه تبلیغات است. بیشتر وبلاگ هایی که می شناسیم از تبلیغات نمایشی، تبلیغات بنری استفاده می کنند تا درآمد سایت خود را بسازند. به عنوان یک تولید کننده محتوا شما می خواهید که یک راه آسان برای افزایش و به حداکثر رساندن درآمد خود از طریق تبلیغات داشته باشید بدون این که وقت زیادی از شما گرفته شود. خوشبختانه تعداد زیادی از پلاگین های مدیریت تبلیغات در وردپرس وجود دارد که به شما کمک می کنند تا در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید. در این مقاله به شما پاسخ این پرسش را ارائه می کنیم: بهترین پلاگین های مدیریت و کنترل تبلیغات برای وردپرس کدام هستند؟ ما بعضی از پر کاربردترین پلاگین های مدیریت تبلیغات را آنالیز و بررسی می کنیم و در پایان به شما یک نتیجه گیری ارائه می کنیم.

پلاگین OIO Publisher

پلاگین OIO Publsiher یک ابزار مدیریت در دسترس است که به عنوان یک پلاگین وردپرس، توسط بسیاری از وب سایت ها استفاده می شود. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا واسطه ها را از بین ببرید و تبلیغات را مستقیما از طریق وب سایت خود بفروشید. این پلاگین کنترل گزارش ها، پرداخت ها، دنبال کردن ها و بسیاری از کارهای دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید مناطق مناسب تبلیغات در اندازه ها و انواع متفاوت برای وب سایت خود درست کنید. شما می توانید انتخاب کنید که در هر منطقه چند تبلیغ به نمایش گذاشته شود، همچنین می توانید انتخاب کنید هر منطقه چه قیمت، فاکتور چرخش، هدف گذاری و بسیاری از آیتم های دیگر را داشته باشد.

به عنوان یک پلاگین، OIO برای استفاده بسیار آسان و مناسب است. بر اساس محل قرار گیری تبلیغ، شما ممکن است مجبور شوید که قالب سایت وردپرس خود را ویرایش کنید و کد منطقه تبلیغ که توسط OIO ساخته شده است را در آن قرار دهید. پلاگین OIO Publisher یک ابزراک نوار کناری دارد که به وسیله آن شما به راحتی می توانید منطقه های تبلیغی را به این نوار کناری اضافه کنید. پلاگین به صورت فعال به روز رسانی می شود و پایه کاربر نهادی دارد. به علت این که این پلاگین یک پلاگین برتر است، گزینه های پشتیبانی متعددی برای آن وجود دارد.

پلاگین (BuySellAds (Pro

اگر شما تا پیش از این در وب سایت خود تبلیغات داشته اید و به دنبال یک راه مدیریت قدرتمند می گردید، این پلاگین یک ابزار بسیار مناسب می باشد. این پلاگین یک محیط کاربری گرافیکی آسان و راحت دارد که کار فروش، سرویس دهی و مدیریت تبلیغات بر روی سایت شما را انجام می دهد. به صورت مقایسه ای پلاگین BuySellAds نسبت به سایر پلاگین های وردپرس مانند OIO Publisher گران تر است اما پلاگین BuySellAds به شما کمک می کند تا با صاحبان تبلیغات ارتباط بر قرار کنید که باعث می شود پتانسیل درآمد شما بالاتر می رود و باعث می شود این هزینه اضافی تر برای خرید پلاگین جبران می شود.

Google DFP

Google Double Click for Publishers یا Google DFP یک پلتفرم بر اساس وب برای فروش و سرویس تبلیغات برای تجارت های کوچک است. DFP که توسط گوگل پشتیبانی می شود یک مزیت بر سایر پلتفرم ها دارد که هم قابل اعتماد تر است و از لحاظ قیمتی بهتر و دارای بازدهی بیشتر است. این پلتفرم به شما اجازه می دهد تا تبلیغات خود را بفروشید و یک رقابت برای مکان های تبلیغ مشابه به وسیله Adsense یا سایر شبکه های تبلیغی دیگر  ایجاد کنید. DFP به صورت خودکار بهترین تبلیغ از لحاظ قیمت را انتخاب می کند و آن را در مجل تبلیغ قرار می دهد. Google DFP همچنین ابزار گزارش دهی خوبی دارد که به شما اجازه می دهد تا میزان عملکرد تبلیغ شما را دقیقتر از سایر راه ها اندازه گیری کند.

علی رغم میزان موثر بودن این پلتفرم کار با آن در ابتدا کمی پیچیده و سخت است.

پلاگین AdSanity

این پلاگین یک پلاگین سبک مدیریت تبلیغات در وردپرس است که بیشتر بر استفاده آسان تمرکز کرده است. اضافه کردن تبلیغات جدید در این پلاگین، بسیار مشابه اضافه کردن یک پست است. این پلاگین ابزارک ها و کدهایی دارد که نمایش تبلیغات را پشتیبانی می کند، که به شما کمک می کند تا تبلیغات را در نوار های کناری، پست ها و صفحه ها به نمایش بگذارید. شما می توانید همچنین تبلیغات زمانی  (که برای زمان مشخصی اجرا شوند) را بسازید و یا تبلیغات بی نهایت (تا زمانی که شما آن ها را حذف نکنید اجرا می شوند) بسازید. این پلاگین همچنین نمودار ها و گراف ها و آمارهایی برای میزان بازدید و کلیک بر روی تبلیغات شما ارائه می دهد. پلاگین AdSanity یک گزینه مناسب برای کسانی است که سادگی را ترجیح می دهند و نمی خواهند زمان زیادی را برای کشف ویژگی ها و امکانات یک پلاگین صرف کنند.

پلاگین WP125

این پلاگین یک پزینه مناسب برای برای وب سایت هایی است که تبلیغات را در باکس های ۱۲۵ در ۱۲۵ به نمایش می گذارند. این پلاگین یک رابط کاربری ساده برای شما فراهم می کند تا تبلیغات را در وب سایت خود بارگذاری کنید. صفحه تنظیمات به شما اجازه می دهد تا تعداد باکس ها، ستون ها و یک صفحه پیش فرض فروش تبلیغ را تنظیم کنید. صفحه فروش تبلیغ صفحه ای است که در آن اطلاعاتی برای صاحبان تبلیغ قرار داده شده است تا بفهمند چگونه می توان در سایت شما تبلیغ کرد و همچنین اطلاعاتی درباره قیمت ها و آمار مختلف نیز قرار داده می شود. شما می توانید یک صفحه در وردپرس بسازید و این اطلاعات را در آن نیز قرار دهید.

پلاگین Adrotate

این پلاگین یک پلاگین قدرتمند وردپرس برای مدیریت و قرار دادن تبلیغات در وب سایت شما است. این پلاگین دو نوع دارد که نسخه پایه آن را می توان به صورت رایگان از مراجع رسمی دانلود وردپرس دانلود کرد. نسخه پایه به اندازه کافی خوب و مناسب تا بتوان تبلیغات را کنترل و مدیریت کرد. اما نسخه پولی یک سری ویژگی پیشرفته دارد. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا بلوک ها و گروه های تبلیغانی بسازید تا بهتر بتوانید سایت و تبلیغات را مدیریت کنید. این پلاگین همچنین تبلیغ کنندگان را قادر می سازد تا از خلاقیت خود برای تبلیغ استفاده کنند و از شما می خواهد تا آن ها را تایید کنید. این پلاگین همچنین یک صفحه گزارش دهی دارد که در آن شما می توانید عملکرد هر تبلیغ را ببینید.

پلاگین Simple Ads Manager

پلاگین Simple Ads Manager یک پلاگین رایگان وردپرس است تا تبلیغات را در وب سایت خود قرار دهند و مدیریت کنند. اگر چه در نام این پلاگین عبارت Simple به معنا یساده آمده است اما این پلاگین دارای گزینه ها و امکانات قدرتمند و کاملی است. پلاگین Simple Ads Manager یک ویژگی منحصر بفرد دارد که به آن منطق منعطف می گویند که تبلیغات را بر اساس میزان بازدهی آنها می چرخاند. این ویژگی را می توان در تبلیغات خودتان، یا تبلیغات دیگران یا Google DFP استفاده کرد. این پلاگین همچنین یک دکمه در داخل ویرایشگر پست اضافه می کند که شما می توانید تبلیغات را در داخل پست ها و صفحه ها اضافه کنید.

نتیجه گیری

حال که تمام این پلاگین ها فهرست شدند باید پرسید که کدام یک از آنها بهتر است؟ خب جواب این سوال این است که بستگی به نیازهای شما دارد. ممکن است شما در ابتدا از OIO Publisher استفاده کنید و از بیشتر امکانات آن استفاده کنید اما بعد از مدتی تنها به یک منطقه تبلیغاتی با یک اندازه مشخص احتیاج داشته باشید. برای چنین تبلیغات ساده ای آیا منطقی است که شما OIO را خریداری کنید؟ احتمالا نه. اگر شما چندین منطقه تبلیغاتی دارید و می خواهید پرداخت تبلیغات را دنبال کنید، تبلیغات با زمان بندی خودکار داشته و سایر امکانات پیشرفته حتما به سراغ پلاگین OIO Publisher بروید.

آیا شما با یک مدل eCPM تبلیغاتتان را می فروشید و می خواهید که ساختار پرداخت ها را کنترل کنید؟ آیا وقت کافی دارید که نصب را بیاموزید و انجام دهید؟ اگر جواب بله است پس از Google DFP استفاده کنید. اگر زمان کافی را ندارید که کارها را انجام دهید و تنظیمات را انجام دهید و سرویس تبلیغاتی خودتان را دارید از پلاگین BuySellAds Pro استفاده کنید.

اکر تازه شروع به وبلاگ نویسی کرده اید، برای مدیریت تبلیغات پولی پرداخت نکنید و از راه های رایگانی که در بالا به آن اشاره شد استفاده کنید.

 

 

منبع

مطلب پیشنهادی

چگونه مهلت نظر دادن در وردپرس را برای بعضی پست ها تغییر دهیم

یکی از راه حل هایی که اغلب اوقات برای کاهش میزان نظرات اسپم پیشنهاد می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *