خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / بهترین تبلت ها

بهترین تبلت ها

بهترین تبلت ها

 

تبلت های بسیار خوبی در بازار وجود دارند، اما برای بسیاری از آنها باید پول زیادی نیز هزینه کرد. قیمت ها معمولا به خاطر دلایلی بالا هستند، اما نه بعد از آمدن محصولات جدیدتر. اگر صبر نمی کنید یا مجبور به صبر نیستید، در اینجا تبلت های خوبی با قیمت خوب ب شما ارائه شده اند.

برای کسانی که به Neflix عادت دارند

Samsung Galaxy Tab S2
با ساعت های هوشمندی که به همین نام است اشتباه نگیرید، Galaxy Tab S2 در دو اندازه ارائه شده است: مدل ۸ اینچی و مدل ۹٫۷ اینچی. هر دو این مدل ها، باریک و وزن کمی دارند، رقیب آیپد به خاطر طراحی صاف و صیقلی آنها، و صفحه نمایش سرزنده و روشنی دارند.

برای افراد هنری

Apple iPad Pro

اگر بیشتر به دنبال تولید محتوا تا استفاده از آن می باشید، iPad Pro بهترین گزینه برا شما است. در دو اندازه ۱۲٫۹ و۹٫۷ اینچی ارائه شده است که مدل کوچک تر آن از نظر اندازه همانند iPad Air 2 است. اپل صفحه کلید و قلم نیز در کنار این تبلت ارائه داده است که می توانید به وسیله آنها از تبلت خود به عنوان یک لپتاپ یا نوت بوک استفاده کنید. البته این به معنای انجام کارهای بزرگی که لپتاپ واقعی آنها را انجام می دهند، نمی باشد، اما اگر هنرمند باشید، این تبلت می تواند به عنوان یک بوم نقاشی منحصر به فرد و دیجیتالی عمل کند.

برای افرادی که نویسنده هستند

Google Pixel C

آیا بیشتر نویسندگی می کنید تا نقاشی کشیدن؟ Google Pixel C یک تبلت آلومینیومی بهترین گزینه است، تبلتی کوچک به همراه صفحه کلید. صفحه کلید این تبلت به صورت مغناطیسی به آن متصل می شود، و به عنوان یک کاور نیط عمل می کند. گوگل در ساخت تبلت های اندرویدی شناخته شده است و در ساخت Pixel C نیز بهترین خود را انجام داده است. من نسبت به این تبلت دید بهتری تا iPad  دارم.

برای دانش آموزان یا افراد مشغول در یک کسب و کار

Microsoft Surface Pro 4

بیایید صادقانه فکر کنیم. آیا به دنبال تبلتی هستید که جایگزین لپتاپ شود؟ اگر این چنین است، دنبال چیزی به غیر از Surface Pro 4 نباشید. این تبلت صفحه نمایش بزرگ تر و طراحی باریک تری نسبت به مدل های قبلی دارد، و دارای آخرین پردازشگر Intel است. صفحه کلید باریک و کاور مانند آن، این تبلت را به تبلتی بسیار خوب تبدیل کرده است. البته قیمت این تبلت بسیار بالا می باشد.

برای کسانی که یک لپتاپ کامل و تا حدودی یک تبلت می خواهند

Lenovo Yoga 910

Lenovo Yoga 910 از نظر فنی یک لپتاپ است، اما با توجه به صفحه لمسی و چرخش ۳۶۰ درجه صفحه کلید آن، می توانید آن را به پشت صفحه نمایش برده و از آن به عنوان یک تبلت استفاده کنید. اسن لپتاپ/تبلت طراحی بسیار زیبایی دارد. این لپتاپ در رده خود، بهترین می باشد.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *