خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / بهترین تبلت های با صفحه کلید

بهترین تبلت های با صفحه کلید

بهترین تبلت های با صفحه کلید

در این جا بهترین تبلت هایی را که صفحه کلید  خوبی برای تایپ دارند، آورده شده است.

به دلیل حمل و نقل آسان تبلت ها، برخی افراد لپت تاپ های قدیمی خود را کنار گذاشته اند. مدل های آماده در این لیست چیزی بین لپتاپ و تبلت است، که به آنها “hybrids” یا “۲ در ۱” گفته می شود.

این تبلت ها/لپتاپ های ۲ در ۱، برای متخصصان، دانش آموزان و کسانی که می خواهند توانایی های PC را در یک مجموعه قابل حمل و ب صرفه داشته باشند، مناسب می باشد.

در اینجا بهترین تبلت هایی که دارای صفحه کلید نیز هستند، آورده شده است.

Dell XPS 13 2-in-1

نتیجه تصویری برای ‪Dell XPS 13 2-in-1‬‏

آیا وسیله ای می خواهید که به طور کامل یک لپتاپ و تا حدودی یک تبلت است؟ Dell XPS 13 2-in-1 وسیله خوبی برای شما خواهد بود. این دستگاه ویندوز ۱۳ اینچی به همراه صفحه تاشوی ۳۶۰ درجه ای است که می توانید آن را پشت صفحه نمایش قرار دهید. در تبلت ها/لپتاپ های ۲ در ۱، این دستگاه بسیار نازک و درخشان است و با لبه های بسیار نازکی که دارد، دارای صفحه نمایش بزرگی است.

Samsung Galaxy TabPro S

نتیجه تصویری برای ‪Samsung Galaxy TabPro S‬‏

این تبلت ویندوز سامسونگ بسیار محکم است و دارای صفحه کلیدی است که به صورت مغناطیسی به آن متصل می شود. این تبلت/لپتاپ صفحه نمایش خیره کننده و بسیار باریکی دارد. یکی از بهترین تبلت/لپتاپ هایی است که بسیار کم جا و دارای صفحه کلید قابل حمل است.

HP Elite x2

نتیجه تصویری برای ‪HP Elite x2‬‏

همانند تبلت سامسونگ که در بالا گفته شد، این تبلت HP نیز صفحه کلید جدا دارد. اما با این تفاوت که صفحه کلید این تبلت برای تایپ کردن بسیار راحت می باشد. همچنین صفحه کلید این تبلت را می توان دارای زاویه کرد تا تایپ ارگونومیکی بهتری داشته باشید. این تبلت ۱۲ اینچی دارای سنسورهای اثر انگشت و شارژر غیراختصاصی USB-C که برای دیگر دستگاه ها نیز مناسب می باشد، است.

Google Pixel C

نتیجه تصویری برای ‪Google Pixel C‬‏

اگر یک تبلت اندرویدی به همراه صفحه کلید می خواهید، تبلت گوگل بهترین انتخاب شما خواهد بود. این تبلت آخرین ورژن اندروید یعنی Android 6.0 Marshmallow را در خود دارد، و صفحه کلید جدای این تبلت، مغناطیس بسیار قوی دارد.

Acer Aspire Switch Alpha 12

نتیجه تصویری برای ‪Acer Aspire Switch Alpha 12‬‏

این تبلت ۲ در ۱ طراحی هوشمندانه ای دارد. این تبلت دارای صفحه کلید متصل شوند، هم اندازه دستگاه، و دارای نور، می باشد. در عین حال که این تبلت نسبت به قیمتی که دارد بسیار ارزش بیشتری دارد، اگر یک تولید کننده محتوا هستید، این تبلت بهترین تبلت در صفحه نمایش و قلم می باشد.

Microsoft Surface Pro 4

نتیجه تصویری برای ‪Microsoft Surface Pro 4‬‏

صفحه کلید این تبلت را باید جدا خریداری کنید. آخرین مدل ماکروسافت، بسیار نزدیک به مدل های تبلت hybrid است و صفحه کلید Microsoft Surface Pro 4 بهترین این شرکت است. این صفحه کیبورد بسیار نازک است، و می تواند به عنوان پوششی برای تبلت نیز باشد.

Lenovo Yoga Book

نتیجه تصویری برای ‪Lenovo Yoga Book‬‏

این تبلت ویژگی در خصوص راحتی و ارگونومیک بودن صفحه کلید ندارد، اما یکی از نوآورانه ترین ها در این مدت می باشد. صفحه کلید کاملا صاف Yoga Book، با فشار یک دکمه سریع به پد اسکیس تبدیل می شود. وقتی به عنوان صفحه کلید از آن استفاده می کنید، لبه های کلیدها روشن می شود و واکنش لمسی که با فشار دادن هر کدام ایجاد می شود، نشان می دهد آن کلید را فشار داده ایم. به علاوه این تبلت در نسخه های اندروید و ویندوز به بازار آمده است.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *