خانه / میزبانی وب / عمومی و پایه / آیفون در جدول فروش پایین آمد، اندروید همچنان در صدر جدول

آیفون در جدول فروش پایین آمد، اندروید همچنان در صدر جدول

آیفون در جدول فروش پایین آمد، اندروید همچنان در صدر جدول

نرم افزار موبایل گوگل همچنان در حال تلاش می باشد تا مصرف کننده گان آیفون را در ایالات متحده، اروپا و چین کاهش دهد، اما اپل رمز موفقیت در بازار را یافته است.

 

آیفون فصل رکودی را پیش رو داشت، برعکس اندروید گوگل که همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

در سپتامبر، اکتبر و نوامبر سال ۲۰۱۶، گوشی های اندروید در کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا بهتر از آیفون فروخته شدند.

با رونمایی از iPhone 7  و ۷ Plus، آفون در اواخر سال ۲۰۱۶ فورش بیشتری داشت. ۴۳ درصد از بازار ایالات متحده در مقایسه با ۳۷ درصد در طول همین زمان در سال ۲۰۱۵٫ در بریتانیا، بازار آیفون در سال ۲۰۱۵، ۳۹ درصد و در سال ۲۰۱۶، ۴۸ درصد می باشد. این در حالی است که اندروید ۵۰ درصد بازار بریتانیا را در ۳ ماهه اخیر در دست داشته است.

در ایالات متحده، ثبات اندروید در صدر جدول از بین می رود، این حرف با توجه به ۶ دوره متوالی کاهش در فروش، می باشد. اندروید  در ایالات متحده ۵۵ درصد از فروش گوشی های هوشمند را به خود اختصاص داده است، این در حالی است که در همین زمان تعطیلات سال ۲۰۱۵، اندروید ۶۰ درصد از فروش را مختص به خودش کرده بوده است.

به سختی می توان گفت فروش گوشی Note 7 سامسونگ این لغزش در فروش اندروید را متوقف می کند یا خیر.

گوشی های گلکسی S7 و S7 Edge در زمان تعطیلات فروشی نزدیک به iPhone 7، iPhone 7 Plus و iPhone 6S داشته است، سامسونگ ۲۹ درصد و اپل ۳۱ درصد. در چین، Huawi به تنهایی ۲۵ درصد فروش ۳ ماهه و اندروید ۸۰ درصد کل فروش، را به خود اختصاص داده است.

چین، بازار مهمی برای اپل می باشد. در حالیکه که فروش اندروید در بسیار از کشورهای جهان، دچار نوسان شده است، اپل جایگاهی برای رشد پیدا می کند.

منبع

مطلب پیشنهادی

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY)

۵ گوشی برتر با صفحه کلید کورتی (QWERTY) صفحات لمسی بسیار خوب هستند، اما اگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *