خانه / سیستمهای مدیریت محتوا / وردپرس / آیا شما باید پلاگین هایی را که با نسخه وردپرس شما آزمایش نشده اند را نصب کنید؟

آیا شما باید پلاگین هایی را که با نسخه وردپرس شما آزمایش نشده اند را نصب کنید؟

اغلب بسیاری از کاربران درباره نصب یک پلاگین که با نسخه وردپرس سایت آن ها تست نشده است نگران هستند و پرس و جو می کنند. آیا شما باید این نوع از پلاگین ها را نصب کنید؟ یا به دنبال پلاگین دیگری بگردید؟ در این مقاله ما درباره این که چرا شما باید پلاگین هایی را که با نسخه وردپرس شما آزمایش نشده اند را نصب کنید. این کار شما چه منظوری دارد و شما چگونه می توانید جامعه وردپرس را کمک کنید؟

هنگامی که شما یک پلاگین را در محیط ادمین وردپرس نصب می کنید، شما ممکن است یک هشدار را مشاهده کنید مبنی بر این که این پلاگین با نسخه وردپرس شما آزمایش نشده است.

چگونه وردپرس اطلاعات غیر آزمایش شده را دریافت می کند؟

مجموعه رسمی پلاگین های وردپرس، بزرگترین مجموعه پلاگین های رایگان و منبع باز وردپرس است. هنگام ثبت پلاگین در این مجموعه، نویسندگان و تهیه کنندگان پلاگین باید یک فایل read me داشته باشد. این فایل read me توسط دایرکتوری پلاگین استفاده می شود تا صفحه پلاگین را بسازد.

فایل read me شامل تگ tested up to است که برای نمایش اطلاعات استفاده می شود. انتظار می رود سازندگان پلاگین این اطلاعات را به روز رسانی کنند.

این بدان معناست که در هر نسخه وردپرس سازندگان پلاگین باید پلاگین را با آن نسخه آزمایش کرد و فایل های read me را برای پلاگین خود به روز رسانی کنند.

چرا سازندگان پلاگین ها این اطلاعات را به روز رسانی نمی کنند؟

بسیاری از سازندگان پلاگین ها فایل های read me را اصلا به روز رسانی نمی کنند. در دنیای ایده آل، تمام سازندگان پلاگین ها اطلاعات پلاگین های خود را به روز رسانی می کنند اما ما در دنیای ایده آل زندگی نمی کنیم.

توجه داشته باشید که این پلاگین ها رایگان هستند و شما پولی بابت دانلود و نصب و استفاده از آن ها پرداخت نکرده اید. سازندگان پلاگین ها انگیزه کمتری دارند تا با هر نسخه فایل read me را به روز رسانی کنند. آن ها اغلب با کار های تمام وقت خود مشغولند و وقت خود را صرف پروژه های توسعه پولی می کنند.

آیا من می توانم این پلاگین ها را نصب کنم؟

بله، می توانید این پلاگین ها را نصب کنید. فقط به علت این که سازندگان پلاگین فایل read me را به روز رسانی نکرده اند نمی شود گفت که آن را آزمایش نکرده اند و یا این پلاگین به آخرین نسخه وردپرس کار نمی کند.

اگر در این سایت ما از پلاگینی صحبت می کنیم، شما می توانید با خیال راحت مطمئن باشید که این پلاگین با آخرین نسخه وردپرس کار می کند.

در طرف دیگر اگر یک پلاگین برای بیش از دو سال به روز رسانی نشود، این بدان معناست که این پلاگین متوقف شده است و کار نمی کند و شما نباید آن را نصب کنید.

این نکته بسیار جالب است که بسیاری از پلاگین ها برای بیش از دو سال به روز رسانی نشده اند و همچنان بسیار خوب کار می کنند. اما اگر می خواهید آن ها را نصب کنید باید ریسک آن را خودتان قبول کنید.

شما چگونه می توانید کمک کنید؟

شما می توانید یک پلاگین را در سایت وردپرس خود نصب کنید و آن را امتحان کنید. اگر آن طور که انتظار می رود کار کرد به صفحه پلاگین باز گردید. با نام کاربری WordPress.org و رمز عبور خود وارد شوید. سپس به پایین صفحه بروید تا به بخش compatibility برسید.

در آن جا نسخه وردپرس خود و نسخه پلاگین خود را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Works کلیک کنید. با انجام این کار شما به دیگران می گویید که این پلاگین را امتحان کرده اید و به خوبی کار می کند.

شما می توانید با سازنده پلاگین تماس بگیرید و با مهربانی از آن ها بخواهید که فایل read me پلاگین را به روز رسانی کنند.

چه کنیم وقتی که یک پلاگین خراب است؟

یک بار دیگر باید یاد آور شویم که اگر یک پلاگین رایگان است، سازنده پلاگین آن را به صورت پایه ای ساخته است. هیچ گونه تضمینی برای به روز رسانی آن وجود ندارد. اما سوال این جاست که شما چگونه می توانید به جامعه درباره این پلاگین های خراب کمک کنید؟

به جای قرار دادن نظرات بد و تخریب کننده در قسمت پشتیبانی پلاگین، شما می توانید یک فیدبک و بازخورد کمک کننده و سازنده قرار دهید.

قبل از انجام هر کاری، تلاش کنید که پلاگین را در محیط های متفاوت وردپرس دیگر نصب کنید. مطمئن شوید که شما پیغام های خطایی مانند آن چه خودتان دیده اید می بینید.

بعد از این که مطمئن شدید پلاگین خراب است، پیام خطا را در قسمت پشتیبانی پلاگین به صورت نظر قرار دهید و از سازنده پلاگین یا افراد متخصص بخواهید تا درباره آن پاسخی پیدا کنند. اگر پاسخی دریافت نکردید تلاش کنید تا به صورت مستقیم با سازنده پلاگین ارتباط برقرار کنید. بیشتر سازندگان پلاگین ها اطلاعات تماسشان در صفحات پروفایل wordpress.org قرار می دهند.

اگر این مراحل هم موفقیت آمیز نبود، شما باید به صفحه پلاگین بروید و پلاگین را در قسمت compatibility خراب رتبه بندی کنید.

 

منبعن آ

مطلب پیشنهادی

چگونه مهلت نظر دادن در وردپرس را برای بعضی پست ها تغییر دهیم

یکی از راه حل هایی که اغلب اوقات برای کاهش میزان نظرات اسپم پیشنهاد می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *